Kim jesteśmy?

Fundacja Wczoraj i Jutro została zarejestrowana w lutym 2018 roku. Natomiast jako wolontariusze fundacji, działamy wspólnie od wielu lat jako nieformalna grupa. Jesteśmy szczególnie aktywni w działaniach o charakterze patriotycznym oraz edukacyjnym, skierowanym głównie dla młodzieży.

Media Społecznościowe

Dostrzegamy potrzebę integracji i rozwoju szeroko rozumianego środowiska patriotycznego. Rozwijamy projekt medialny w lokalu środowiska narodowego w Rzeszowie, pod nazwą „Patriotyczne Podkarpacie”. Jednym z kluczowych elementów nowego portalu będzie telewizja internetowa, w której swoje miejsce znajdą zarówno programy typowo informacyjne jak i publicystyczne z udziałem gości, a także młodych nieznanych jeszcze szerzej lokalnych działaczy relacjonujący komentujący bieżące wydarzenia społeczno-polityczne zarówno z kraju jak i regionu.

Znajdziecie nas na Facebook, Instagram, Youtube!

Piotr Pomykała – Prezes Fundacji

Założyciel i obecny prezes Fundacji. Od 2011 r. związany z działalnością społeczną. Inicjator wielu akcji, pomysłodawca projektu Centrum Edukacyjnego im. Rodziny Mireckich”

Justyna

Od początku istnienia fundacji jest zaangażowana w jej działalność. Współorganizatorka wielu akcji, m.in ,,W dniu kobiet pamiętajmy o seniorkach”, „Uśmiech dla Kresowiaka”. Odpowiada za kwestie finansowe, organizacyjne i wizerunkowe fundacji.

Piotr

Odpowiada za fotografie i montaże filmowe. Pomaga w postawieniu pierwszych kroków wolontariusz i sympatykom fundacji przed kamerą.. W fundację zaangażowany od początku jej istnienia, natomiast swoją działalność społeczną rozpoczął w 2015r.