Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Centrum tegorocznych obchodów był Rzeszów, a głównym punktem Marsz poświęcony pamięci bohaterów oraz turniej piłkarski „im. Pułkownika Cieplińskiego”. Niestety, wobec rozpoczynającej się pandemii nie udało się przeprowadzić cyklu spotkań edukacyjnych zaplanowanych na końcówkę marca. Marsz rozpoczął się na rzeszowskim rynku i zgromadził kilkaset osób. Fundacja zadbała o dobrą promocję, czego efektem był billboard na jednej z ważnych ulic miasta, setki plakatów oraz tysiące ulotek promujących wydarzenie. Plakaty znalazły się nawet w autobusach rzeszowskiego MPK. Fundacja wynajęła profesjonalne nagłośnienie, oraz baner otwierający Marsz. Ważnym elementem było zatrudnienie profesjonalnej firmy, która przygotowała zapowiedź oraz relacje z wydarzenia. Podczas Marszu zapewnione zostało profesjonalne nagłośnienie oraz okolicznościowy baner, zakupiono także wieńce oraz pochodnie, które uświetniły Marsz.

1 marca ulicami Rzeszowa przeszedł IX Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, organizowany przez środowiska narodowe, upamiętniający bohaterów podziemia antykomunistycznego.

Marsz rozpoczął się na rzeszowskim rynku i zgromadził kilkaset osób. Fundacja zadbała o dobrą promocję, czego efektem był billboard na jednej z ważnych ulic miasta, setki plakatów oraz tysiące ulotek promujących wydarzenie. Plakaty znalazły się nawet w autobusach rzeszowskiego MPK. Fundacja wynajęła profesjonalne nagłośnienie, oraz wykupiła baner otwierający Marsz. Ważnym elementem było zatrudnienie profesjonalnej firmy, która przygotowała zapowiedź oraz relacje z wydarzenia. Na Marsz zakupione zostały także pochodnie oraz wieńce.